Loredana “tradhton” Mozzik/ Nuk i ndahet Noizyt

5 Gusht 2022, 20:50, Lifestyle CNA
Loredana “tradhton” Mozzik/ Nuk i ndahet Noizyt
Loredana dhe Noizy

Reperi shqiptar Rigles Rajku, i njohur për publikun si Noizy, sapo ka publikuar një këngë të re me titull "Benz i ri".

Ajo që menjëherë ka tërhequr vëmendjen e fansave nga klipi, është pjesëmarrja e reperes Loredana, me të cilën më herët Noizy pati një bashkëpunim, i cili ka rezultuar shumë i suksesshëm, me miliona klikime në Youtube.

Në klip Loredana shfaqet vetëm si figurante, teksa shoqëron reperin.

Por më herët, Loredana ka qenë pjesë e disa prej klipeve të Mozzik, ish partnerit të saj si figurante, por edhe si bashkëpunëtore, pasi ka disa këngë me reperin.

Kujtojmë se Noizy pak kohë më parë realizoi një këngë dhe një klip me Mozzik, “Bonjour Madam”, i cili tashmë është fshirë nga Youtube, pasi si duket mes reperëve ka patur mosmarrëveshje./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga