"Janë shumë të shëmtuara”/ Ronela Hajati zbulon pjesën e trupit që urren më shumë

2 Gusht 2022, 12:19, Lifestyle CNA
"Janë shumë të shëmtuara”/ Ronela Hajati zbulon
Këngëtarja, Ronela Hajati

Këngëtarja Ronela Hajati është shumë e komentuar në mediat rozë për këngët dhe realizimin e klipeve të saj.

Kënga e saj e fundit "Valle" është pëlqyer shumë nga fansat, ku Ronela ka ardhur me një koncept dhe pamje ndryshe.

Gjtihashtu është mjaft e përfolur edhe për format e saj. Shumë shpesh ajo përballet me kritika nga ndjekësit apo komentuesit, ndërsa së fundi ka zbuluar një nga pjesët e trupit që sipas saj janë të shëmtuara dhe i urren.

“Këmbët e mia janë shumë të shëmtuara, i urrej ato. Më në fund thoi im u rregullua”, shkruan Ronela Hajati./A.E-CNA.al

"Janë shumë të shëmtuara”/ Ronela Hajati zbulon

Lajmet e fundit nga