Vera e nxehtë e Roza Latit/ 20 fotot e moderatores që do t’ju lënë "pa fjalë"

1 Gusht 2022, 20:33, Lifestyle CNA
Vera e nxehtë e Roza Latit/ 20 fotot e moderatores që do t’ju
Moderatorja Roza Lati

Moderatorja Roza Lati njihet si një nga vajzat më pa komplekse dhe më të drejtpërdrejta të ekranit.

Përveç deklaratave të sinqerta, në vëmendje të mediave rozë e vënë shpeshherë fotot seksi që moderatorja publikon në rrjetet e saj sociale, ku është mjaft aktive.

Me ardhjen e stinës së verës dhe sezonit të plazhit, Roza nuk i ka kursyer fotot me bikini, ku vë në pah format e saj perfekte.

Ne po ju sjellim me anë të një galerie disa nga fotot më provokuese dhe më sensuale të kësaj vere./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga