Pak muaj pas lindjes/ Zaimina Vasjari ekspozon format bombastike me bikini

1 Gusht 2022, 18:57, Lifestyle CNA
Pak muaj pas lindjes/ Zaimina Vasjari ekspozon format bombastike me bikini
Këngëtarja Zaimina Vasjari

Këngëtarja Zaimina Vasjari është cilësuar gjithnjë si një nga femrat më seksi të "showbiz"-it shqiptar.

Në muajin mars, këngëtarja u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Kamar.

Por vetëm pak muaj pas lindjes, ajo është rikthyer në forma perfekte dhe këtë gjë nuk ka ngurruar ta tregojë edhe në "Instagram".

Këngëtarja ka publikuar disa foto me bikini, ku vihen në pah format bomastike. Këto foto natyrisht kanë marrë një sërë komentesh, që komplimentojnë pamjen e Zaiminës./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga