Nga simptomat te mbyllja në shtëpi/ Marina Vjollca rrëfen se si e kaloi COVID-19 bashkë me Marget

2 Gusht 2022, 09:11, Lifestyle CNA
Nga simptomat te mbyllja në shtëpi/ Marina Vjollca rrëfen se si e
Moderatorja Marina Vjollca me vajzën Marget

Moderatorja Marina Vjollca është shumë e rezervuar për jetën e saj private dhe shumë rrallë në ndonjë intervistë ajo vendos të ndajë detajet nga jeta e saj me ndjekësit.

Së fundi moderatorja ka zbuluar në rrjetet sociale, se ajo dhe vajza e saj Marget kanë kaluar COVID-19.

Përmes disa statuseve, moderatorja tregoi se simptomat që kaloi ishin dhimbje koke, temperaturë të lartë, dhimbje fyti dhe trupi.

Nga simptomat te mbyllja në shtëpi/ Marina Vjollca rrëfen se si e

Marina ka zbuluar se më në fund pas dy javësh si ajo dhe Marget kanë rezultuar negative pas testit./ CNA.al

Nga simptomat te mbyllja në shtëpi/ Marina Vjollca rrëfen se si e

Nga simptomat te mbyllja në shtëpi/ Marina Vjollca rrëfen se si e

Nga simptomat te mbyllja në shtëpi/ Marina Vjollca rrëfen se si e

Lajmet e fundit nga