Gushti i nxehtë i Ana Cheri/ Përvëlon” rrjetin me pozat e fundit

3 Gusht 2022, 19:05, Lifestyle CNA
Gushti i nxehtë i Ana Cheri/ Përvëlon” rrjetin me pozat e
Ana Cheri

Ylli i "Instagram"-it, Ana Cheri, ka ndezur rrjetin me fotot e realizuara së fundi.

Ajo shfaqet më seksi se kurrë, teksa pozon nga ballkoni duke marrë rreze, veshur me bikini minimaliste.

“Është gusht, dhe është nxehtë. Shijojeni verën…”, shkruan ajo krahas fotove.

Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme, me fotot që do t'iu lënë pa fjalë./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga