Bora Zemani e konfirmon/ “Së shpejti do të kërcejmë me yjet”

3 Gusht 2022, 10:57, Lifestyle CNA
Bora Zemani e konfirmon/ “Së shpejti do të kërcejmë me
Moderatorja Bora Zemani

Moderatorja Bora Zemani ka konfirmuar se do të prezantojë "show"-n e kërcimit, "Dancing With The Stars".

Përmes disa fotove dhe videove në rrjetet sociale, moderatorja shkruan sç shpejti do të kërcejmë me yjet.

Deri më tani në media qarkullon lajmi se një nga pjesëmarrësit në këtë "show", do të jetë edhe Donald Veshaj, por vetë aktori nuk ka zbuluar asgjë.

Kujtojmë se Bora Zemani pati kulmin e saj në karrierë, gjatë prezantimit të "Përputhen", ku dhe në vitin 2021 u shpall personazhi i vitit./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

 

Lajmet e fundit nga