Revoltohet aktorja shqiptare/ Reagon ndaj ndjekësve: Kam celulit është normale, jam nënë e 3 fëmijëve

3 Gusht 2022, 19:33, Lifestyle CNA
Revoltohet aktorja shqiptare/ Reagon ndaj ndjekësve: Kam celulit
Aktorja, Arjola Demiri

Aktorja Arjola Demiri po shijon pushimet e saj në plazh. E veshur me rroba banjo po shijon e kënaqur rrezet e diellit. Mirëpo disa ndjekës i kanë kujtuar se ka modifikuar fotot për të mbulur celulitin.

Nga ana tjetër aktorja nuk ua ka kursyer përgjigjen duke u thënë se është nënë e tre fëmijëve, prandaj ka celulit dhe strija.

“Nuk kam nevojë për filtra as për fotoshop për t’u fshehur nga ju. Unë e dua veten me të gjithë inperfeksionin tim perfekt, mos harroni 3 fëmijë njerëz nuk mi kanë dhuruar i kam lindur, unë do kem strija, celulit dhe kjo as ma heq as ma shton bukurinë. 

Mjaft komentuat mbi fotot e mia sikur kam zbukuruar një zombie me efekte. Kam zbukuruar thjesht ngjyrat e fotos. 

Na keni lodhur me këtë gjyqin e komenteve si me qenë profesionistë të editimit të fotove… filloni punoni diku më mirë”, ka shkruar Arjola./CNA.al

Revoltohet aktorja shqiptare/ Reagon ndaj ndjekësve: Kam celulitRevoltohet aktorja shqiptare/ Reagon ndaj ndjekësve: Kam celulitRevoltohet aktorja shqiptare/ Reagon ndaj ndjekësve: Kam celulitRevoltohet aktorja shqiptare/ Reagon ndaj ndjekësve: Kam celulit

Lajmet e fundit nga