Megi Pojani ‘tërbon’ rrjetin/ "Topless" mbi piano, mbulon gjoksin ‘bombastik’ me duar

4 Gusht 2022, 21:47, Lifestyle CNA
Megi Pojani ‘tërbon’ rrjetin/ "Topless" mbi piano,
Megi Pojani

Megi Pojani ka qenë kryefjala e mediave rozë kohët e fundit.

Pas thashethemeve që bukuroshja është në një lidhje dashurie me mesfushorin e Kombëtares shqiptare, Endri Çekiçi, ajo nuk i ka ndalur postimet provokuese.

Së fundmi blogerja e njohur e rrjeteve sociale ka postuar disa foto teksa luan në piano vetëm me të brendëshme dhe një korse, teksa mbulon gjoksin me duar./CNA.al

Lajmet e fundit nga