Biondina italiane që ndez imagjinatën e meshkujve/ Fotot më përvëluese të yllit të televizionit

4 Gusht 2022, 10:09, Lifestyle CNA
Biondina italiane që ndez imagjinatën e meshkujve/ Fotot më
Francesca Brambilla, modele

Francesca Brambilla është një modele, personazh televiziv dhe DJ e njohur italiane, e cila u bë e famshme pasi u shfaq si një "showgirl", e cila luajti rolin e “Bona Sorte” në programin e suksesshëm të "Canale 5", "Avanti Un Altro". Ajo është gjithashtu fituese e Miss Atalanta në Miss Padania dhe gjithashtu ka marrë pjesë në Miss Italia.

Ajo e nisi karrierën e saj si modele në moshë të re duke marrë pjesë në konkurse të ndryshme bukurie dhe sfilatash në plazhet në resortin bregdetar të Riccione. Ajo është gjithashtu shumë e apasionuar pas muzikës, motorëve, modës dhe kafshëve.

Më vonë, asaj iu ofrua tri herë radhazi për të qenë pjesë e Playboy, por ajo vendosi të mos e ekspozonte kurrë trupin lakuriq. Ajo gjithashtu është shfaqur në shumë programe televizive të drejtuara nga Pierluigi Pardo, Tiki Taka dhe është parë edhe si e ftuar e rregullt e emisionit "Quelli che il Calcio".

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga