Çfarë ndodhi mes këngëtarëve?/ Anulohet projekti i Mozzik dhe Era Istrefit

5 Gusht 2022, 09:39, Lifestyle CNA

Çfarë ndodhi mes këngëtarëve?/ Anulohet projekti i

Mozzik dhe Era Istrefi kanë shuar shpresat e fansave për një këngë bashkë.

Mozzik ka njoftuar në rrjete sociale se është anuluar bashkëpunimi me Erën dhe nuk do të publikojnë këngën që po pritej.

Ai u kërkoi falje të gjithëve për pritjen.

“Projekti me Era Istrefin anulohet. Ju kërkoj falje të gjithëve për pritjen. Shihemi shumë shpejt me projekte të reja”.

Çfarë ndodhi mes këngëtarëve?/ Anulohet projekti i

Ndërkaq nga Era ende nuk ka një reagim.

Kohët e fundit Mozik është lakuar edhe për prishje të marrëdhënieve me reperrin Noizi.

Madje kënga e tyre është fshirë Youtube.

 “Heqja e këngës nuk ishte strategji marketingu. Nuk e di kush e ka bërë e ça ka bërë, por ndoshta ka të bëjë me marrëveshjet që nuk janë respektuar. Korrektësia, nga ana ime nuk ka patur asnjë lloj çalimi, kam qenë korrekt deri në fund dhe në momentin kur ti prish marrëveshjen, ndodhin këto pakënaqësitë. Loredana nuk ka të bëjë fare, është thjesht çështje biznesi ku pala tjetër nuk i ka qëndruar korrekte.” , ka thënë Noizy më herët në një intervistë./CNA.al

Lajmet e fundit nga