VIDEO- Njeriu i saj më i shtrenjtë feston ditëlindjen/ Elvana Gjata e uron në mënyrën më të veçantë

5 Gusht 2022, 17:54, Lifestyle CNA
VIDEO- Njeriu i saj më i shtrenjtë feston ditëlindjen/ Elvana
Këngëtarja Elvana Gjata

Babai i këngëtares Elvana Gjata ka festuar ditëlindjen dhe në këtë ditë të veçantë për të nuk mund të mungonte një urim special nga vajza e tij.

Këngëtarja, e cila ishte duke performuar në festivalin Sunnyhill, ka gjetur momentin për të uruar njeriun e sja më të shtrenjtë duke i kënduar këngën e ditëlindjes në kor me publikun që ndodhej në koncert.

Videoja ka bërë xhiron në rrjetet sociale, ku këngëtarja tejet e lumtur së bashku me fansat uron babain e saj.

“Gezuar ditelindjen Babi !Je me i shtrenjti im!”, shkruan Elvana krahas videos së publikuar në Instagram./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

 

Lajmet e fundit nga