Moderatorja, me pushime në vendin e VIP-ave/ 'Arratiset' me të dashurin biznesmen në ishullin e famshëm grek

6 Gusht 2022, 16:10, Lifestyle CNA

Moderatorja, me pushime në vendin e VIP-ave/ 'Arratiset' me

Moderatorja shqiptare, Alesia Bami, ka zgjedhur një nga vendet më luksoze për të pushuar këtë sezon veror.

Ajo shfaqet nga Mykonos, ku dhe po kalon këto ditë të nxehta vere. Por duket se moderatorja nuk është vetëm në pushime.

Sipas lajmeve që qarkullojnë në media, modelja duket se është arratisur në pushime me të dashurin e saj.

Thuhet se, partneri i Alesias nuk është një personazh i njohur për mediat, megjithatë në botën e biznesit është një emër mjaft i lakuar.

Çifti ka vendosur t’i shmanget syrit të publikut, por edhe të shijojnë pushimet në një nga destinacionet më luksoze të Europsë, por jo vetëm. Në shtetin fqinj, ajo ka publikuar disa foto në “Instagram” nga ishulli i sa famshëm aq edhe i shtrenjtë ku dhe shumë futbollistët kalojnë pushimet e tyre në vitet e fundit./ CNA.al

Moderatorja, me pushime në vendin e VIP-ave/ 'Arratiset' me

Moderatorja, me pushime në vendin e VIP-ave/ 'Arratiset' me

Moderatorja, me pushime në vendin e VIP-ave/ 'Arratiset' me

Moderatorja, me pushime në vendin e VIP-ave/ 'Arratiset' me

Moderatorja, me pushime në vendin e VIP-ave/ 'Arratiset' me

Lajmet e fundit nga