LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Po, po, e dëgjuat mirë!/ Stresi do të jetë pjesë e koncertit të Noizyt

7 Gusht 2022, 17:23, Lifestyle CNA
Po, po, e dëgjuat mirë!/ Stresi do të jetë pjesë e
Stresi dhe Noizy

A do të jetë Stresi pjesë e koncertit që do të mbahet në 14 gusht nga reperi Noizy?

Kjo është pyetja që ka shoqëruar reperin thuajse në çdo dalje të tij, si në intervista apo edhe në rrjetet sociale.

Më në fund është konfirmuar dhe vetë faqja zyrtare e Noizy Alphas Show ka publikuar një video ku Stresi tregon se do të jetë në koncert dhe fton të gjithë fansat të jenë pjesë./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @noizy_alphashow

 

Lajmet e fundit nga