LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja shqiptare lë pa fjalë ndjekësit/ Ekspozon gjoksin bombastik

7 Gusht 2022, 15:17, Lifestyle CNA
Modelja shqiptare lë pa fjalë ndjekësit/ Ekspozon gjoksin
Modelja, Françeska Jaçe

Françeska Jaçe është një nga modelet më të ndjekura në rrjete sociale.

Ajo gjithnjë tërheq vëmendjen me fotot e saj provokuese dhe seksi. Ndonëse për një kohë të gjatë u zhduk nga rrjetet sociale, Jaçe është rikthyer së fundmi më në formë se kurrë.

Modelja ka publikuar dy foto ku shfaqet tejet seksi teksa ekspozon gjoksin bombastik./ CNA.al

Modelja shqiptare lë pa fjalë ndjekësit/ Ekspozon gjoksin

Modelja shqiptare lë pa fjalë ndjekësit/ Ekspozon gjoksin

Lajmet e fundit nga