LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ylli i "Playboy", thyen rrjetin/ Pozat e saj gjysmë e zhveshur ‘tërbojnë’ meshkujt

7 Gusht 2022, 13:40, Lifestyle CNA
Ylli i "Playboy", thyen rrjetin/ Pozat e saj gjysmë e zhveshur
Modelja, Ines Trocchia

Ines Trocchia është një modele shumë seksi, e cila është bërë shumë e njohur falë fizikut të saj perfekt.

Trocchia është mjaft e famshme pasi është bërë imazh i shumë markave të njohura si "Playboy", "Armani" dhe "Gucci".

Ajo gjithashtu ka pozuar për kopertinat e revistave si "Maxim" dhe "Pin up" në Itali.

Trochia është komentuar pa fund në mediat rozë për format e saj dhe fotot tejet provokuese. Në të shumtën e rasteve pozon gjysmë e zhveshur, me bikini dhe të brendshme seksi.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga