LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Fëmijët nuk duan ta shohin prej fotove nudo”/ Britney Spears reagon pas deklaratës së ish-burrit të saj

7 Gusht 2022, 16:12, Lifestyle CNA
“Fëmijët nuk duan ta shohin prej fotove nudo”/ Britney
Foto ilustruese

Këngëtarja, Britney Spears ka reaguar pas deklaratës së ish-bashkëshortit të saj, Kevin Federline, se ajo nuk është takuar me djemtë prej kohësh. Së fundmi, gjatë një interviste, Kevin tregoi se si djemtë e tyre kishin vendosur që të mos e takonin të ëmën.

Preston, 16 dhe Jayden, 15 madje zgjodhën të mos merrnin pjesë në dasmën e nënës së tyre me Sam Asghari këtë pranverë, pasi ylli 40-vjeçar dominonte titujt kryesorë dhe postonte shpesh foto të zhveshura të saj në internet, tha Federline për "Daily Mail".

“Ka disa muaj që nuk e kanë parë. Ata vendosën të mos shkonin në dasmën e saj", tha ish-burri i saj.

Pas kësaj deklaratë, këngëtarja ka reaguar përmes një postimi duke thënë se ndihet keq nga ky veprim pasi ajo u ka dhënë gjithçka dy djemve të saj.

Trishtohem kur dëgjoj që ish bashkëshorti im ka vendosur të diskutojë për marrëdhënien mes meje dhe fëmijëve të mi. Siç e dimë të gjithë, të rrisësh djemtë adoleshentë nuk është kurrë e lehtë për askënd.

Më shqetëson fakti se arsyeja s'ka të bëjë me 'Instagram'-in tim. Ishte shumë kohë përpara 'Instagram'-it”, tha ajo duke hedhur poshtë deklaratën e ish-burrit të saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga