LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Me tjetrën të bëjë çfarë të dojë”/ Beatrix Ramosaj, “dush të ftohtë” Donaldit

8 Gusht 2022, 11:36, Lifestyle CNA

“Me tjetrën të bëjë çfarë të

Beatrix Ramosaj, megjithëse e ka mohuar disa herë që këngët që ka publikuar pas daljes nga “Big Brother Vip” nuk kanë qenë dedikim për Donald Veshajn, ajo nuk e mohon faktin që ato tekste i përshtaten historisë së saj.

“Ma shumë se ti”, ishte një nga këngët që kudo u përfol se ishte një dedikim për Donaldin, por Beatrix e mohoi sërish së fundmi këtë gjë. Madje ajo u shpreh se dedikimi i saj nuk është publikuar ende, duke paralajmëruar kështu një të tillë në të ardhmen.

“Kur ke kaluar gjëra që njerëzit i dinë janë të vetëdijshëm për gjërat që kanë ndodhur normal që i lidhin me atë situatë. Por projektet të paktën dy të fundit ishin të shkruar më herët edhe normal m'i kanë lidhur menjëherë, 'ngele duke bërë dedikime'. Jo s’i kam bërë ende dedikimet, kur t’i bëj do talleni. Kur sapo dola thoja 'si të nxjerr unë këngë ndarje kur sa kam nisur diçka', shkuan si shkuan punët thashë është momenti i duhur, dhe më përshtatej”- tha këngëtarja për “Prive.”

E pyetur nëse është në rregull me veten për gjërat që ka bërë në "BBV" ajo tha: “Me veten kam qenë ok në çdo hap që kam bërë. Kur e kthej kokën pas jam shumë krenare për veten, për gjërat që kam treguar edhe për Trixën shumë krenare. E vetmja gjë që më ka ardhur keq dhe e kam vuajtur është që e ka përjetuar familja sepse i kam rënduar psikologjikisht. Nuk ka qenë e lehtë”.

Pyetjes ‘me spec’, “Më mirë me ty e të mendojë për tjetrën apo të jetë me tjetrën e të mendojë për ty?”, këngëtarja iu përgjigj duke thënë: “Të jetë me mua e të mendojë për tjetrën s’bën, të jetë me tjetrën të bëjë çfarë të dojë.”

Lajmet e fundit nga