LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Habit moderatorja shqiptare: Do të kaloja një javë izolim me të gjithë ish-të dashurit e mi

9 Gusht 2022, 11:19, Lifestyle CNA
Habit moderatorja shqiptare: Do të kaloja një javë izolim me
Moderatorja, Liberta Spahiu

Moderatorja Liberta Spahiu i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj, se do të donte që të gjithë ish-të dashurit e saj t’i kishte shokë.

Gjatë emisionit të saj "Prive", ku të ftuar ishin Roza Lati, Beatrix Ramosaj, Getinjo dhe Filloreta Raçi, e pyetur se me cilin prej ish-të dashurve të saj do të kalonte një javë izolim ajo u përgjigj se me të gjithë pasi sipas saj nuk është ndarë me asnjërin keq dhe do të donte që të mbeteshin miq.

Unë si unë si Libertë do doja që… ndonjëherë shokët edhe shoqet më thonë je ndarë keq, edhe vetë unë nuk mendoj që jam ndarë keq me ndonjërin prej tyre kam qenë shumë korrekte transparente dhe e drejpërdrejtë që kam thënë “gjeje dikë se unë nuk mundem me këtë gjë.”

Edhe nëse më pyesin unë e kisha kaluar një javë më gjithsecilin prej tyre. Me të gjithë”, tha moderatorja. Më pas të ftuarit e saj e vunë në siklet duke këmbëngulur që ajo të thoshte një emër. Liberta tha thjesht:

“Se njihni…”– pa zbuluar se për kë e kishte. Më tej ajo shtoi: “Unë do doja që ish-të dashurit e mi t’i kisha shokë. Nuk dua t’i kem armiq. Madje kam tentuar t’i kem në emsion por më kanë ardhur kurrë", tha ajo./ CNA.al

Lajmet e fundit nga