LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Lopez dhe Affleck "ndahen" pas muajit të mjaltit/ Çfarë po ndodh me çiftin?

8 Gusht 2022, 19:21, Lifestyle CNA
Lopez dhe Affleck "ndahen" pas muajit të mjaltit/
Ben Affeck dhe Jennifer Lopez

Pasi muajit të mjaltit, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kanë vendosur që të kalojnë pak kohë të ndarë. Ata besojnë se kjo lëvizje do t’i sjellë dobi martesës së tyre. Yjet me famë botërore mendojnë se kjo e bën dashurinë e tyre më të fortë.

Burime pranë Jennifer Lopez kanë treguar për mediat e huaja se, të dy janë të vetëdijshëm për kërkesat që ka karriera e tyre dhe mendojnë se të kaluarit kohë larg njëri-tjetrit do ta ndihmojnë marrëdhënien e tyre.

“Ata në fakt besojnë se kalimi i kohës larg njëri-tjetrit i bën më të fortë dhe është perfekte sepse kur janë të ndarë, ata fitojnë një shumë ekstreme parash. Është një situatë e favorshme”, tha burimi duke shtuar se edhe pse janë larg, ata flasin shumë me njëri-tjetrin.

“Ata gjithmonë flasin, dërgojnë mesazhe, FaceTiming. Dhe koha që ata kalojnë larg njëri-tjetrit e bën ribashkimin përsëri shumë më të mirë. JLo i pëlqen fakti që ajo e di se burri i saj do të jetë aty për të pavarësisht se çfarë ndodh”, shtoi burimi./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga