LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nudo në mes të rrugës/ Ish-e dashura e deputetit tejkalon kufijtë e imagjinatës

8 Gusht 2022, 16:45, Lifestyle CNA
Nudo në mes të rrugës/ Ish-e dashura e deputetit tejkalon
Modelja Iva Aliko

Iva Aliko është një nga personazhet më të ndjekura në rrjete sociale. Si fillim ajo u bë e njohur për publikun për historitë e saj rozë me një ish-deputet, emrin e të cilit nuk e bëri kurrë publik.

Më pas ajo u komentua shumë për fotot tejet provokuese, të cilat tërhiqnin gjithnjë vëmendjen e ndjekësve në rrjetet sociale.

Aliko pas kësaj pësoi një transformim të plotë pasi shumë shpejt e pamë të konkurronte në një konkurs për 'bodybuilder'.

Trupi dhe ndryshimet e saj u komentuan pafund kudo në mediat rozë.

Së fundi ajo ka realizuar disa foto ku shihet më se në formë. Ajo pozon tërësisht e zhveshur në mes të një rruge të rrethuar nga gjelbërimi.

Kështu Iva Aliko ka tejkaluar çdo kufi imagjinate.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Iva Alikos./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga