LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mbani frymën/ Ish-velina do t’iu bëjë për “ujë të ftohtë” me format e saj "superbombë”

8 Gusht 2022, 16:22, Lifestyle CNA
Mbani frymën/ Ish-velina do t’iu bëjë për
Modelja, Belinda Dragoti

Belinda Dragoti u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u shfaq në emisionin e Ermal Mamaqit si velinë.

Ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj. Bukuroshja, ndonëse nuk është më prezente në ekran, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Modelja ka publikuar disa foto ku shfaqet me bikini minimaliste duke treguar format e saj shpërthyese dhe duke lënë pa fjalë ndjekësit.

Për më tepër shihni fotot e saj që nuk kanë nevojë për koment, në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga