LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas COVID-19/ Marina Vjollcës i ndodh e papritura

8 Gusht 2022, 21:58, Lifestyle CNA
Pas COVID-19/ Marina Vjollcës i ndodh e papritura
Moderatorja Marina Vjollca

Moderatorja Marina Vjollca pak ditë më parë zbuloi se së bashku me vajzën e saj, Marget, mposhtën COVID-19.

Ajo tregoi edhe simptomat, që përfshinin dhimbje koke, fyti, temperaturë të lartë dhe dhimbje trupi.

Por pas kësaj moderatorja zbuloi se pas dy javësh tashmë ajo dhe Marget kanë rezultuar negative pas testit.

Por së fundi Marina është përballur me një tjetër të papritur.

Ajo ka ndarë me ndjekësit shqetësimin se i ka mbetur një halë në fyt, teksa po konsumonte peshk.

Moderatorja ka kërkuar ndihmë nga ndjekësit se çfarë mund të bëjë në këtë rast, e teksa nuk ka mundur ta kalojë me sugjerimet e ndjekësve është drejtuar drejt profesionistëve./ CNA.al

Pas COVID-19/ Marina Vjollcës i ndodh e papritura

Pas COVID-19/ Marina Vjollcës i ndodh e papritura

Lajmet e fundit nga