LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pyetja që e përndjek kudo/ Noizy: Paskam ngelur mbrapa, vetëm këtë s’po e bëj tamam

8 Gusht 2022, 22:17, Lifestyle CNA
Pyetja që e përndjek kudo/ Noizy: Paskam ngelur mbrapa, vetëm
Reperi Noizy

Pas një kohe shumë të gjatë pasiv në intervista, reperi Noizy së fundi po del në çdo televizion sot në Kosovë po ashtu edhe në Shqipëri.

Në thuajse të gjitha intervistat, është vënë re që e përndjek pyetja rreth jetës personale, se kur do të martohet dhe të krijojë familje.

Gjatë një interviste në emisionin “1 kafe me Labin”, i pyetur sërish se kur do të martohet, Noizy është përgjigjur:

“Të gjithë u martuan, po ti?”, ka qenë pyetja që Labinoti i drejtoi reperit duke i përmendur dhe disa kolegë të tij që i kanë dhënë fund beqarisë.

“Po ma bëni xhind, kudo shkoj më thonë këtë. Për momentin nuk ka, me sa po shoh paskam ngelur mbrapa. Më duket vetja i pazot, s’jam i zoti. I kam bërë të gjitha në rregull vetëm për këtë s’po bëj taman”, u përgjigj reperi me shaka.

Kujtojmë se gjatë një interviste reperi deklaroi se është i fokusuar te muzika dhe nuk ka plane të afërta për të krijuar familje.

“Nuk kam plane për momentin për familje. Është e largët si ditë. Nuk e planifikoj dot. Nuk i dihet kurrë, por nuk bëj dot plane. Jam i fokusuar te muzika dhe puna për momentin. E kam tepruar me xhelozinë dhe më bezdis te femrat kur gënjejnë”, tha Noizy./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga