LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vajza e ish-deputetes nuk kursehet/ Tregon të pasmet ‘bombë’ me bikini minimaliste

9 Gusht 2022, 14:03, Lifestyle CNA
Vajza e ish-deputetes nuk kursehet/ Tregon të pasmet
Modelja, Ada Deda

Vajza e ish-deputetes, Albina Deda, modelja Ada Deda ka ngritur temperaturat në rrjet, teksa ka publikuar disa foto nga pushimet.

Bukuroshja shfaqet me bikini minimaliste duke treguar format e saj perfekte, ndërkohë fokusi është te të pasmet e saj.

Ada njihet për fotot e saj tejet seksi dhe format perfekte që shpesh i ekspozon në Instagram.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Adës./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga