LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rita Ora i jep fund beqarisë/ Martohet në fshehtësi me regjisorin Taika Waititi

9 Gusht 2022, 16:04, Lifestyle CNA
Rita Ora i jep fund beqarisë/ Martohet në fshehtësi me regjisorin
Rita Ora dhe Taika Waititi

Mediat e huaja, prej ditësh kanë raportuar se këngëtarja me famë botërore Rita Ora dhe partneri i saj Taika Waititi janë martuar.

Dyshimet lindën pasi regjisori nga Zelanda e Re u fotografua me një unazë martese në gisht. Më pas, ishte vetë Rita që ndau disa fotografi ku vinte në pah unazën e martesës.

Ndonëse ata nuk kanë konfirmuar asgjë publikisht, "The Sun" raportoi se ata janë martuar. Së fundmi është zbuluar se këngëtarja shqiptare dhe partneri i saj i kanë thënë “po” njëri-tjetrit në një ceremoni private të mbajtur së fundmi në Londër.

Ishte një ngjarje intime megjithëse thuhet se çifti po përgatitet për një ceremoni të madhe, të stilit të "showbizz"-it për të festuar dashurinë e tyre me shumë të ftuar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga