LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Dua të rezervoj një vend në gomone për Angli”/ Tea e “Përputhen” bën deklaratën e fortë

10 Gusht 2022, 13:46, Lifestyle CNA
“Dua të rezervoj një vend në gomone për Angli”/
Ish-konkurrentja e "Përputhen", Tea Trifoni

Tea Trifoni është një ndër ish-konkurrentet e “Përputhen”, e cila edhe pas daljes nga emisioni vijon të ndiqet në rrjetet sociale.

Ajo është mjaft aktive dhe shpeshherë realizon dhe biseda me ndjekësit e saj.

Së fundmi, Tea ka publikuar një "story" ku ka bërë deklaratën e papritur, teksa shkruan se po mendon të largohet nga Shqipëria. Sipas saj ky vend nuk bëhet dhe ka shumë njerëz që po largohen.

“Kam një mendje të rezervoj një vend në gomone e të iki për Angli”, ka shkruar Tea./ CNA.al

“Dua të rezervoj një vend në gomone për Angli”/

Lajmet e fundit nga