LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas ndarjes nga modelja ruse/ Reperi shqiptar sapo konfirmoi lidhjen e re?

10 Gusht 2022, 13:13, Lifestyle CNA
Pas ndarjes nga modelja ruse/ Reperi shqiptar sapo konfirmoi lidhjen e re?
Reperi i njohur, Don Xhoni

Reperi i njohur, Don Xhoni, është shpesh në vëmendje të mediave rozë për shkak të jetës së tij private dhe atë profesionale.

Përveç sukseseve në karrierë, reperi nga Drenica po përflitet edhe për jetën e tij private.

Muaj më parë ai u komentua për lidhjen e më pas ndarjen nga modelja ruse.

 Së fundmi reperi ka postuar në ‘Instastory’ një video të shkurtër, ku duket një buqetë e madhe me trëndafila dhe shumë tullumbace të kuq, duke ngritur kështu dyshimet për një lidhje të re të tij.

Nuk dihen ende më shumë detaje, për një romancë të re, ndërsa presim që reperi të na zbulojë më tepër.

Sa i takon karrierës së tij muzikore Don Xhoni, po shijon momentalisht suksesin e këngës “Katile”./ CNA.al

Pas ndarjes nga modelja ruse/ Reperi shqiptar sapo konfirmoi lidhjen e re?

Pas ndarjes nga modelja ruse/ Reperi shqiptar sapo konfirmoi lidhjen e re?

Lajmet e fundit nga