LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Si e kalove kaq lehtë?”/ Delinda Disha flet për humbjen e binjakëve: Dhimbje që jeton me mua, ishin 2…

10 Gusht 2022, 12:07, Lifestyle CNA
“Si e kalove kaq lehtë?”/ Delinda Disha flet për humbjen e
Aktorja Delinda Disha

Pak muaj më parë aktorja e humorit Delinda Disha, ndau me ndjekësit lajmin e trishtë të humbjes së dy binjakëve të saj.

Me anë të një postimi në “Instastory”, ajo tregoi për humbjen e binjakëve që priste të sillte në jetë.

“Miq dua të ndaj me ju jo vetëm momentet e bukura, por edhe ato të vështira. Të dy bebushat humba, dy binjakët që i doja kaq shumë janë atje lart si dy engjëj, ndoshta ishte shumë ëndërr e bukur për të qenë realitet. Nuk ia dolëm dot. Jam mirë, por psikologjikisht po e kaloj shumë keq”, shkroi Delinda në postimin e saj në muajin mars.

“Si e kalove kaq lehtë?”/ Delinda Disha flet për humbjen e

Së fundmi aktorja ka zhvilluar një bisedë virtuale me pyetje nga ndjekësit në "InstaStory".

Mes shumë pyetjeve, një ndjekës e ka pyetur Delindën për humbjen e binjakëve të saj: “Si e kalove kaq lehtë situatën kur humbe bebushat? Duket sikur çdo gjë shkon shumë mirë”– i shkruan ndjekësi.

Aktorja ka rrëfyer se atë periudhë nuk e ka kaluar mirë. Ajo ka shtuar se dhimbja e humbjes së binjakëve është një dhimbje që jeton me të.

“Nuk e kam kaluar mirë fare vuajta shumë. Është dhimbje që jeton me mua. Ishin 2. Jeta vazhdon kam Dasantinin, Eldon, familjen time, motrat, shumë njerëz që kanë nevojë për mua dhe dashurinë që i fal unë”- ka shkruar aktorja./ CNA.al

“Si e kalove kaq lehtë?”/ Delinda Disha flet për humbjen e

Lajmet e fundit nga