LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tifozja e zjarrtë e Juventusit vjen me poza të nxehta/ 20 fotot e modeles, ku tregon format perfekte

10 Gusht 2022, 12:02, Lifestyle CNA
Tifozja e zjarrtë e Juventusit vjen me poza të nxehta/ 20 fotot e
Modelja e njohur Tatiana Bernardi

Modelja e njohur Tatiana Bernardi, njihet si një nga fanset më të zjarrta të Juventusit. Por jo vetëm kaq! Bukuroshja gjithashtu ka pozuar për revistën "Playboy", ku është bërë edhe më e njohur për publikun.

Tatiana thuajse në çdo foto të saj tregon linjat e saj perfekte me bikini minimaliste. Kjo ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj, të cilët e komplimentojnë për pozat dhe format e saj.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur disa nga fotot me të pëlqyera dhe të komentuara të Tatianës, të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga