LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Incident në pishinë/ Prezantuesja ‘hot’ ndez rrjetin, i rrëshqet kostumi dhe i del gjoksi

10 Gusht 2022, 13:33, Lifestyle CNA
Video-Incident në pishinë/ Prezantuesja ‘hot’ ndez
Prezantuesja, Marika Fruscio

Marika Fruscio përveçse është një ndër prezantueset e njohura, ajo lakohet në media edhe për format bombastike që ka.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ndërsa shpesh “tërbon”rrjetin me fotot "hot" që poston.

Edhe këtë herë prezatuesja ka “ndezur” sërish rrjetin.

Teksa ishte duke kërcyer në pishinë me mikeshën e saj, Marikas i ka ndodhur një incident.

Gjatë një “live” në "Instagram", prezantuesja ka dalë nga uji për të marrë telefonin, kështu ka dalë dhe gjoksi i saj nga rrobabanjot, duke treguar më shumë se ç’duhet.

Ky moment s’kishte si t'u shpëtonte ndjekësve, të cilët menjëherë e kanë kapur dhe e kanë hedhur në rrjet./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga