LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Bisha e 'Playboy'”/ 20 fotot më ‘flakë’ të yllit të "Instagram"-it

11 Gusht 2022, 10:44, Lifestyle CNA
“Bisha e 'Playboy'”/ 20 fotot më
Modelja, Laci Kay Somers

Aktore, këngëtare, modele, Laci Kay Somers është një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është bërë e njohur në "Instagram" falë fotove tejet të nxehta që publikon.

Biondina bukuroshe numëron mbi 12.2 milionë ndjekës në rrjetet sociale ku dhe është shumë aktive me fotot që kalojnë çdo kufij imagjinate.

Gjithashtu Laci Kay Somers ka qenë pjesë e kopertinave të revistave si "Palyboy" dhe "GlamRock".

Laci është shfaqur në MMA Strikeforce si modele dhe më pas u bë pjesë e "show"-t “Whats my pocket” në vitin 2017. Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më përvëluese të Laci Kay Somers, të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga