LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Blero dhe Afrona, të ndarë?/ Këngëtari uron ‘tërthorazi’ ditëlindjen e saj

10 Gusht 2022, 14:09, Lifestyle CNA
Blero dhe Afrona, të ndarë?/ Këngëtari uron
Çifti Blero dhe Afrona

Një ndarje e mundshme mes çiftit Blero dhe Afrona është komentuar shumë së fundmi nëpër media.

Në profilet e tyre në "Instagram", ata i kanë fshirë të gjitha fotot me njëri-tjetrin duke ngritur dyshimet e mëdha për një ndarje mes tyre. Ndërkohë, asnjëri prej tyre nuk ka pranuar publikisht asgjë akoma.

Afrona festoi ditën e djeshme 30-vjetorin e saj të lindjes. Për herë të parë pas disa vitesh ajo feston si ‘beqare’, të paktën këtë na ka lënë të mendojmë me postimin e saj të fundit në "InstaStory". Ajo që Afrona i uron vetes në ditën e lindjes është një fillim i ri. "Gëzuar për fillime të reja”, ka shkruar Afrona.

Ndërkohë në këtë 30-vjetor nuk mungoi as urimi “jo i drejtpërdrejtë” i Bleros për të. Këngëtari publikoi një foto në "Instastory" krahas së cilës vendosi një trëndafil. Nuk e dimë nëse postimi ishte me të vërtetë për Afronën, por të paktën këtë la të kuptohet./ CNA.al

Blero dhe Afrona, të ndarë?/ Këngëtari uron

Lajmet e fundit nga