LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

BOOM- Njihuni me modelen me të pasmet më gjigante/ Fotot e saj do t’iu lënë pa mend

11 Gusht 2022, 10:13, Lifestyle CNA
BOOM- Njihuni me modelen me të pasmet më gjigante/ Fotot e saj do
Modelja,Jailyne Ojeda

Jailyne Ojeda është një modele në "Instagram" që ka fituar famë për shkak të formave të saj dhe fotove provokuese.

Ajo numëron mbi 14.1 milionë ndjekës në "Instagram", ku dhe ndan fotot e saj seksi.

Pika më e fortë e Jayline janë të pasmet dhe mund ta konsiderojmë patjetër si një nga konkurrentet më të forta të supermodeles britanike Demi Rose.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga