LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Elvana Gjata, krah Dua Lipës/ Mesazhi i këngëtares: Jemi krenarë për karrierën tënde

11 Gusht 2022, 11:07, Lifestyle CNA
Elvana Gjata, krah Dua Lipës/ Mesazhi i këngëtares: Jemi
Këngëtarja Elvana Gjata

Këngëtarja Elvana Gjata ka takuar sot Dua Lipën dhe familjen e saj. Përmes një postimi në "Instastory", Elvana shkruan se Dua është një artiste e vërtetë me shpirt të bukur brenda dhe jashtë. Gjithashtu ajo e falënderon për gjithçka që ka bërë për festivalin "Sunny Hill".

“Kalova një kohë kaq të shkëlqyer me ty, Dua Lipa, dhe familjen tuaj të mrekullueshme. Një artiste e vërtetë, një shpirt i bukur brenda dhe jashtë, ndërsa vazhdon të jesh kaq modeste! Të gjithë jemi krenarë për karrierën tënde dhe për gjithçka që ke bërë për festivalin, për Kosovën dhe shqiptarët në mbarë botën. Shumë dashuri”, shkruan Elvana.

Nga ana tjetër Dua e ka ripostuar foton dhe e ka shoqëruar me disa zemra./ CNA.al

Elvana Gjata, krah Dua Lipës/ Mesazhi i këngëtares: Jemi

Lajmet e fundit nga