LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mozzik thumbon Noizyn?/ "Edhe Çezari ishte dikur Perandor, por sot…”

11 Gusht 2022, 11:45, Lifestyle CNA
Mozzik thumbon Noizyn?/ "Edhe Çezari ishte dikur Perandor, por
Foto ilustruese

Së fundmi në media është përfolur për një prishje të raportit mes dy reperëve të njohur, Noizy dhe Mozzik.

Dyshohet se shkaku i prishjes së marrëdhënieve është bërë Loredana, edhe pse thonë që ka qenë thjeshtë çështje korrektësie.

Gjithsesi, kunjat mes tyre nuk kanë munguar. Noizy e quan veten “King”, dhe në një postim i Mozzik-ut na bën të mendojmë se po thumbon reperin.

“Koha të ngre veshin. Edhe Çezari ishte dikur Perandor. Por, sot porositet si një sallatë”, ka shkruar Mozzik.

Ndërkohë, nuk ka pasur asnjë reagim apo përgjigje nga ana e Noizyt./ CNA.al

Mozzik thumbon Noizyn?/ "Edhe Çezari ishte dikur Perandor, por

Lajmet e fundit nga