LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nevina Shtylla ekspozon linjat/ Fotoja me bikini ‘ndezi’ rrjetin

11 Gusht 2022, 22:41, Lifestyle CNA
Nevina Shtylla ekspozon linjat/ Fotoja me bikini ‘ndezi’ rrjetin
Nevina Shtylla

Nevina Shtylla është një nga figurat më të dashura të ekranit. Me shkathtësinë dhe ëmbëlsinë që e karakterizon, ajo ka fituar zemrat e shqiptarëve.

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka publikuar foto nga pushimet, ku jo në pak raste, është shfaqur me bikini.

Bukuroshja brune ka mahnitur fansat me fotot në fjalë, duke marrë kështu mijëra pëlqime.

Në njërën prej fotove që ajo ka publikuar pak orë më parë, ish-missi shkëlqen po ashtu si dielli mbi trupin e saj.

Për më tepër, ju ftojmë të shihni fotot në galeri./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga