LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohet emri/ Reperi i famshëm vjen në Tiranë për "Sunny Hill Festival"

11 Gusht 2022, 14:19, Lifestyle CNA
Zbulohet emri/ Reperi i famshëm vjen në Tiranë për
Foto ilustruese

Më 26 gusht Tirana do të presë për herë të parë festivalin “Sunny Hill”.

Ndërkohë, është zbuluar se një ndër të ftuarit që do të interpretojë në festival është reperi i famshëm italian, Fedez.

Ka qenë vetë reperi, i cili ka konfirmuar ardhjen në Tiranë, ndërsa falënderonte Dua Lipën dhe babain e saj, Dukagjinin. Fedez është shumë i njohur në Shqipëri, jo vetëm për muzikën që bën, por gjithashtu pasi është i martuar me blogeren Chiara Ferragni./ CNA.al

Zbulohet emri/ Reperi i famshëm vjen në Tiranë për

Lajmet e fundit nga