LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Plagoset Vali Corleone/ Kush është bashkëjetuesja, 22-vjeçarja që e qëlloi me armë

11 Gusht 2022, 14:44, Lifestyle CNA

Plagoset Vali Corleone/ Kush është bashkëjetuesja,

Vali Corleone është plagosur me armë zjarri. Sipas mediave kosovare, gjendja e tij shëndetësore është e qëndrueshme.

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një 22-vjeçare me inicialet A.S, e cila dyshohet se e ka shkrepur armën, teksa ka konfiskuar një pistoletë dhe 40 fishekë.

Mësohet se 22-vjeçarja jetonte prej kohësh me Vali Corleonen. Tashmë ajo është e dyshuar për "Vrasje në tentativë" ndaj personit me të cilin është në lidhje dashurie prej disa vitesh./ CNA.al

Lajmet e fundit nga