LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Fifi revoltohet keq me një nga fansat dhe bën veprimin e papritur në mes të koncertit

12 Gusht 2022, 09:23, Lifestyle CNA

Video-Fifi revoltohet keq me një nga fansat dhe bën veprimin e

Fifi ka mbajtur së fundmi një koncert në Gjakovë ku është përballur me një moment jo shumë të këndshëm. Një ndër të pranishmit ka imituar momentin kur këngëtares i ra të fikët brenda “Big Brother VIP” dhe kjo gjë e ka acaruar këngëtaren.

Fifi ka ndaluar e prekur performancën dhe ka sqaruar se rënia e saj nuk ka qenë diçka e sajuar për "show".

“Nuk jam rrëzuar sepse kam dashur. Po të kisha dashur të rrëzohesha për 'show' kisha bërë tjetër gjë. Nuk jam rrëzuar për 'show' dhe unë po e këndoj këtë këngë për ty", është shprehur këngëtarja, teksa e ka përshëndetur fansin me këngën “O lulija jonë me limona, kush na ka inatin”./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga