LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aurela Gaçe “thumbon” kolegët/ "Nuk kam lekë për të blerë klikime, nuk kam nevojë t'i mbush mendjen askujt…"

12 Gusht 2022, 10:04, Lifestyle CNA

Aurela Gaçe “thumbon” kolegët/ "Nuk kam lekë

Këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer nga publiku, Aurela Gaçe, është konsideruar në tregun muzikor shqiptar si divë. Së fundmi, Aurela ka mbajtur një koncert të madh në Strugë, pas dy vitesh mungesë.

Gjatë një interviste për “21 Media”, Aurela ka folur për klipin e saj të ri dhe klikimet, duke mos kursyer as edhe një “thumb” për kolegët e saj.

Aurela Gaçe “thumbon” kolegët/ "Nuk kam lekë

“Pritet shumë mirë. Nuk i kam ato klikimet sepse nuk kam lekë që t’i hedh për të blerë ato klikime. Apo s’duhet ta thoja këtë? Lekët i hedh në performancë, në punë. Nuk kam nevojë t'i mbush mendjen askujt nëse jam e suksesshme ose jo, sepse shumë mirë kudo që shkoj publiku më pret shumë mirë”, u shpreh këngëtarja./CNA.al

Lajmet e fundit nga