LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Ndihmë, më ndihmoni, ky ka ardhur me njerëzit e tij"/ Don Xhoni merr “peng” Ylli Limanin

12 Gusht 2022, 13:36, Lifestyle CNA

"Ndihmë, më ndihmoni, ky ka ardhur me njerëzit e tij"/

Ylli Limani është një nga artistët më të pëlqyer të momentit.

Mbrëmjen e djeshme, pas një koncerti në Kosovë, Yllin e kanë marrë “peng” dhe është pikërisht një prej kolegëve të tij.

Ai që shihet në makinë është reperi i njohur Don Xhon që siç thotë Ylli e ka marrë “peng”.

“Pas koncertit sonte, ky ka ardh me njerëzit e tij dhe më ka marrë, mund të them peng. Momentalisht jam në Drenicë. Ndihmë, më ndihmoni”, ka thënë Ylli./CNA.al

"Ndihmë, më ndihmoni, ky ka ardhur me njerëzit e tij"/

Lajmet e fundit nga