LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kylie Jenner festoi 25-vjetorin e lindjes/ E ëma i dhuron një çantë prej 100 mijë dollarësh

12 Gusht 2022, 13:33, Lifestyle CNA

Kylie Jenner festoi 25-vjetorin e lindjes/ E ëma i dhuron një

Dy ditë më parë, Kylie Jenner festoi 25-vjetorin e saj të lindjes.

Ajo organizoi një festë private në një jaht, ku ftoi miqtë më të ngushtë dhe familjarët e saj.

Nëna e saj, Kris Jenner, i ka dhuruar 25-vjeçares një çantë të rrallë, Hermes Birkin, e cila kushton rreth 100 mijë dollarë.

Në videon e publikuar nga "The Independent", themeluesja e "Kylie Cosmetics" hapi dy nga kutitë e firmës së "Hermes" në ngjyrë portokalli, ndërsa të gjithë të ftuarit e saj e shikonin.

Kutia e parë përmbante një palë pantofla portokalli pellushi të "Hermes", të cilat shiten me pakicë për 670 dollarë./CNA.al

Lajmet e fundit nga