LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Duke i fërkuar të pasmet/ Robert Berisha publikon video me të dashurën

14 Gusht 2022, 17:28, Lifestyle CNA
Duke i fërkuar të pasmet/ Robert Berisha publikon video me të
Këngëtari Robert Berisha dhe partnerja e tij Laureta

Këngëtari Robert Berisha është vënë shpeshherë në qendër të vëmendjes për jetën e tij personale.

Teksa aludohej se Roberti ishte rikthyer me ish-bashkëshorten, këngëtaren Nora Istrefi, ai zbuloi se është në një lidhje me një vajzë të quajtur Laureta.

Që nga ai moment, dyshja nuk i kanë kursyer fotot në rrjetet sociale, ku shihen në praninë e njëri-tjetrit.

Së fundmi, këngëtari ka publikuar një video me Lauretën. Në video shihet që Laureta është e shtrirë, ndërsa teksa ekspozon tatuazhin e partneres te pjesa e kofshës, Roberti i fërkon asaj të pasmet.

Ai nuk ka preferuar të japë asnjë koment mbi këtë video, por ka lënë gjestet të flasin për romancën mes tyre./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga