LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Me këmbët përpjetë në jaht/ Roza Lati ‘tërbon’ rrjetin me fotot me bikini

13 Gusht 2022, 18:04, Lifestyle CNA
Me këmbët përpjetë në jaht/ Roza Lati
Moderatorja Roza Lati

Moderatorja Roza Lati është një nga personazhet më pa komplekse të ekranit.

Roza është shumë aktive në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë edhe fotot mjaft provokuese.

Bukuroshja rebele, ka ndezur rrjetin me fotot e publikuara së fundmi në "Instagram", ku shfaqet me bikini të kaltër në një jaht.

Në pozat provokuese, ajo herë shihet me këmbët përpjetë dhe herë sensuale, duke vënë në pah format perfekte.

Janë dashur vetëm disa foto që rrjeti të shpërthejë në komente nga më të ndryshme për moderatoren seksi.

Por për më tepër shihni fotot e mëposhtme./ B.A. - CNA.al

 

Lajmet e fundit nga