LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E veshur me të kuqe/ Demi Rose i vë ‘flakën’ rrjetit

12 Gusht 2022, 22:41, Lifestyle CNA
E veshur me të kuqe/ Demi Rose i vë ‘flakën’ rrjetit
Supermodelja britanike Demi Rose

Supermodelja britanike Demi Rose është një ndër vajzat më provokuese dhe më të njohura në të gjithë botën.

Ajo njihet për fotot e saj shumë të nxehta në rrjetet sociale, më të cilat “tërbon” të gjithë rrjetin. Së fundmi, bukuroshja ka publikuar një video që ka ngritur me poza të ndryshme.

Provokuese, sensuale, e veshur me të kuqe, ku thekson më shumë format bombastike, Demi Rose i ka hedhur ‘flakën’ instagramit.

Nuk kanë munguar komentet e fansave, të cilët kanë mbetur “me gojën hapur” nga format e supermodeles./ B.A. - CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi ???? (@demirose)

Lajmet e fundit nga