LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-“Tërmet” në plazh/ Vajza e ish-deputetes, provokuese “djeg” rrjetet sociale

13 Gusht 2022, 14:59, Lifestyle CNA

Foto-“Tërmet” në plazh/ Vajza e ish-deputetes, provokuese

Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda, tërheq shpesh vëmendjen me bukurinë dhe hiret e saj.

Foto-“Tërmet” në plazh/ Vajza e ish-deputetes, provokuese

"Instagram"-i i saj është i mbushur me foto të nxehta me bikini.

Foto-“Tërmet” në plazh/ Vajza e ish-deputetes, provokuese

Ada Deda, nuk ka komplekse sa i përket shfaqjes së jetës luksoze, vendet e shtrenjta që ajo frekuenton, ndërsa po shijon pushimet ne jugun e vendit.

Foto-“Tërmet” në plazh/ Vajza e ish-deputetes, provokuese

Së fundmi, bukuroshja ka ndarë disa foto provokuese në rrjete sociale, ku shkruan për format e saj.

 “Me fat që jam unë,”-shkruan Ada krahas fotove.

Foto-“Tërmet” në plazh/ Vajza e ish-deputetes, provokuese


Më herët si vajzë e një ish-deputeteje demokrate, Ada Deda deklaroi se është ngacmuar edhe nga djemtë e Partisë Socialiste, por theksoi se e ëma e saj nuk pranon një mashkull që nuk është me bindje politike demokrate.

Foto-“Tërmet” në plazh/ Vajza e ish-deputetes, provokuese

Lajmet e fundit nga