LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Blero dhe Afrona ndahen me sherr/ “Luftën” e vijojnë në rrjete sociale

13 Gusht 2022, 08:54, Lifestyle CNA

Blero dhe Afrona ndahen me sherr/ “Luftën” e vijojnë

Blerim Muharremi, i njohur si Blero, dhe Afrona Dika, duket se nuk kanë pasur një ndarje në paqe.

Në distancë ata po replikojnë dhe thumbojnë ashpër njëri-tjetrin.

Blogeria që jeton prej kohësh në Zvicër, shkruan në rrjete sociale se ka humbur kohë në gjëra pa lidhje.

“Sa më shumë rritesh, aq më e qetë bëhesh. Jeta të përul aq shumë sa mosha jote. Ti e kupton në sa gjëra pa lidhje ke humbur kohë”, shkruan Afrona.

Blero dhe Afrona ndahen me sherr/ “Luftën” e vijojnë

Edhe kundërpërgjigjja e Bleros nuk ka vonuar, duke e quajtur mosmirënjohëse blogeren me të cilën pati disa vite martesë, por pa i përmendur emrin.

Përmes një postimi në "Instastory", ai ka shkruar: “Mosmirënjohja është monedha e zakonshme me të cilën njerëzit paguajnë…”./CNA.al

Blero dhe Afrona ndahen me sherr/ “Luftën” e vijojnë

Lajmet e fundit nga