LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot- Beyonce i "kopjoi" veshjen/ Bleona Qerreti: Jam në të njëjtën faqe me yjet botërorë

14 Gusht 2022, 12:28, Lifestyle CNA

Fotot- Beyonce i "kopjoi" veshjen/ Bleona Qerreti: Jam në të

Bleona Qerreti ka publikuar së fundmi disa fotografi dhe video, në të cilat tregon një veshje të Beyonce-s që është e ngjashme me të sajën, të cilën e veshi në “Grammy Awards” në vitin 2015. Ajo thotë se nuk bëhet fjalë për kopjim, por shton se është “në të njëjtën faqe” me yjet botërorë.

“PS: Per gjithe 'mendjet e ndritura' qe mezi presin te japin 'opinione' ne keto raste dhe e degradojne biseden ne 'nivelin ZHGL' 'kush kopjoi ke' kam nje sqarim depose nuk eshte hera e pare qe ndodh:

Asnjeri ketu nuk po flet per 'kopjim' – te gjithe artistet dhe skuadrat e tyre PA PERJASHTIM shikojne per Inovacione dhe rruge te reja te sjellin dicka ndryshe ne projektet e reja qe bejne!!!
Kjo foto thejsht do te thote qe une si artiste – I am 'on the same page' with any other ëorlds superstar style wise regarding to what is cool and what’s not!
So my style and my costumes I wear on stage are being considered as 'elevated style and something different' from all the other word superstars!!
End of story – nuk eshte ceshtje 'kopjimi'. Po sigurisht ata qe nuk kane pune tundin deren – we all know #hatersgonnahate ”, shkruan Bleona.

 

Lajmet e fundit nga