LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Befason Mimoza Shkodra/ Tregon format perfekte me bikini

13 Gusht 2022, 22:52, Lifestyle CNA

Befason Mimoza Shkodra/ Tregon format perfekte me bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mimoza Shkodra, është mjaft e dashur nga publiku.

Ndonëse rrallë shfaqet në media, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo i ka befasuar të gjithë fansat e saj me foton e fundit nga pushimet. Mimoza shfaqet me bikini duke treguar format perfekte, ndërsa u uron ndjekësve pushime të mbara.

Në vetëm pak orë ajo ka marrë mijëra pëlqime dhe dhjetëra komente, ku komplimentohet për elegancën./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga